عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 
تور مجازی، عکاسی پانوراما


123
تور مجازی موزه خانه های جنگلی استان گیلان  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تهیه و تولید تور مجازی موزه خانه های جنگلی استان گیلان توسط شرکت کیا هنر...عکاسی 360 درجه از نماهای بیرونی و درونی – استفاده از نمای کروی در تور مجازی موزه خانه های جنگلی استان گیلان-استفاده از نقشه در تور مجازی و لینک به عکس 360 درجه – مشاهده تمام زوایا در عکس 360 درجه در قالب تور مجازی موزه خانه های جنگلی استان گیلان – در تور مجازی موزه خانه های جنگلی استان گیلان به مخاطبان این اجازه را می دهد که قدم به قدم در موزه به صورت سه بعدی به مشاهده آثار و گنجینه تمدن ایرانی بپردازند. این تور مجازی برای عینک های واقعتی مجازی بروز رسانی شده است. برای مشاهده تور مجازی با تمامی امکانات و قابلیت های تور مجازی با ما تماس حاصل فرمایید.
       
تور مجازی موزه خانه های جنگلی استان گیلان

تور مجازی تماشاخانه رخنه  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تهیه و تولید تور مجازی تماشاخانه رخنه توسط شرکت کیا هنر- عکاسی 360 درجه ( عکس 360 درجه ) از تماشاخانه گروه رخنه به صورت hdr - بارگزرای نقشه تماشاخانه رخنه و لینک به عکس 360 درجه-بارگزاری مسیقی و نریشن در تور مجازی- قابلیت خروجی تور مجازی برای پلت فرم های انروید و ای ا اس
       
تور مجازی تماشاخانه رخنه

تور مجازی چاپخانه، عکاسی 360 درجه چاپخانه  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تهیه و تولید تورمجازی چاپخانه توسط شرکت کیا هنر-عکاسی 360 درجه ( عکاسی پانوراما) از کلیه قسمت های چاپخانه
       
تور مجازی چاپخانه، عکاسی 360 درجه چاپخانه

تور مجازی راه آهن، تور مجازی ایستگاه راه آهن تهران  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تهیه و تولید تور مجازی ایشتگاه راه آهن تهران به سفارش راه آهن جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت کیا هنر...عکاسی 360 درجه از نماهای بیرونی و درونی ایستگاه راه آهن شامل ( عکس 360 درجه ورودی، عکس 360 درجه سکوی مسافری، عکس 360 درجه رستوران، مسجد و ... در ایستگاه راه آهن تهران) – استفاده از نمای کروی در تور مجازی راه آهن جمهوری اسلامی ایران-استفاده از نقشه در تور مجازی و لینک به عکس 360 درجه – مشاهده تمام زوایا در عکس 360 درجه در قالب تور مجازی راه آهن – در تور مجازی راه آهن به مخاطبان این اجازه را می دهد که قدم به قدم در موزه به صورت سه بعدی به مشاهده مکان های مختلف ایستگاه راه آهن تهران بپردازند.
       
تور مجازی راه آهن، تور مجازی ایستگاه راه آهن تهران

تور مجازی کافه، تور مجازی رستوران  © 2014–2003 Kia Honar Company.
شرکت کیا هنر اقدام به تهیه و تولید تور های مجازی کافه ها و رستوران ها به همرا اپلیکیشن نموده است. مشاهده نمای چرخشی، منوای رستوران و رزرو انلاین هنگام چرخش در تور مجازی از مشخصات این تور مجازی میباشد.
       
تور مجازی کافه، تور مجازی رستوران

تور مجازی الماس قو، عکاسی پانوراما چرخشی  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تور مجازی امام زاده برج های الماس قو با تکنولوژی تور مجازی توسط شرکت کیا هنر تهیه و تولید شده است. از قابلیت های این تور مجازی می توان به 1-عکاسی پانوراما برج های عظیم زاده و استفاده از عکاسی 360 درجه هوایی ( هلی شات ) می توان اشاره نمود.
       
تور مجازی الماس قو، عکاسی پانوراما چرخشی

عکاسی پانوراما، تور مجازی سالن تئاتر سوره  © 2014–2003 Kia Honar Company.
شرکت کیا هنر با انچام پروژه تهیه وتولید تور مجازی 12 تااز بزرگترین سالن کنسرت و تئاتر تهران به سفارش شرکت ایران کنسرت ، پرتال این تور مجازی را در مدت 1 ماه تحویل و بارگزاری نمود.شما می توانید برای مشاهده به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایید.
       
عکاسی پانوراما، تور مجازی سالن تئاتر سوره

تور مجازی امام زاده طاهر، عکاسی پانوراما امام زاده طاهر  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تور مجازی امام زاده طاهر با تکنولوژی تور مجازی توسط شرکت کیا هنر تهیه و تولید شده است. از قابلیت های این تور مجازی می توان به 1-عکاسی پانوراما امام زاده طاهر به صورت HDR 2-بارگزاری تاریخچه و زیارت نامه امام زاده طاهر در تور مجازی 3-زیارت به دور بقعه متبرکه امام زاده .....
       
تور مجازی امام زاده طاهر، عکاسی پانوراما امام زاده طاهر

تور مجازی کاخ نیاوران عکاسی پانوراما ، تور مجازی کاخ اصلی نیاوران  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تور مجازی ( بازدید مجازی) کاخ اصلی موزه نیاوران بخشی از اطلس گردشگری کاخ موزه نیاوران می باشد. از قابلیت های این تور مجازی می توان به صدای گوینده فارسی و انگلیسی بر رو ی نماهای 360 درجه نام برد.بیش از 40 نمای 360 درجه، اطلاعات کامل مکان ها به صورت متن و تصویر- عکاسی پانوراما
       
تور مجازی کاخ نیاوران عکاسی پانوراما ، تور مجازی کاخ اصلی نیاوران

عکاسی پانوراما نیاوران، تور مجازی کاخ صاحبقرانیه (بخشی از اطلس گردشگری کاخ موزه نیاوران(  © 2014–2003 Kia Honar Company.
تور مجازی کاخ صاحبقرانیه، عکاسی پانوراما به همراه نریشن فارسی و 15 عکس 360 درجه بخشی از اطلس کامل کاخ موزه نیاوران می باشد که توسط شرکت کیا هنر تهیه و تولید شده است . استفاده از عکاسی 360 درجه HDR و و نریشن هر قسمت به صورت جداگانه در این تور مجازی از قابلیت های تور مجازی صاحبقرانیه می باشد. برای دریافت پکیج کامل تور مجازی کاخ موزه نیاوران، عکاسی پانوراما با ما تماس حاصل فرمایید.
       
عکاسی پانوراما نیاوران، تور مجازی کاخ صاحبقرانیه (بخشی از اطلس گردشگری کاخ موزه نیاوران(

123

 

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2019–2003 Kia Honar Company.