عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 
پروژه های واقعیت افزوده


12
واقعیت افزوده موتور پیشران مترو  © 2014–2003 Kia Honar Company.
شرکت کیا هنر اقدام به تهیه و تولید اپلیکیشن واقعیت افزوده موتور پیشران مترو به سفارش شرکت تام لوکوموتیو نموده است. این اپلیکیشن واقعیت افزوده با نمایش نمای سه بعدی موتور در محیط و نمایش مراحل کارکرد موتور و همچنین نمایش مسیر حرکتی هوای سرد و گرم در موتور این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند طریقه عملگرد این موتور را در محیط واقعی مشاهده نماید.
  
واقعیت افزوده موتور پیشران مترو

واقعیت افزوده ساختمان، واقعیت افزوده معماری  © 2014–2003 Kia Honar Company.
اپلیکیشن واقعیت افزوده پروژه شهرک 5 ستاره بالکنی با قابلیت نمای سه بعدی پروژه و اطلاعات شهرک به همراه فضای سبز و نمایش نمای داخلی طبقات توسط شرکت مانترا (کیاهنر) تهیه و تولید گردید.
  
واقعیت افزوده ساختمان، واقعیت افزوده معماری

واقعیت افزوده خودرو  © 2014–2003 Kia Honar Company.
واقعیت افزوده خودرو ولکس تهیه و تولید شرکت کیاهنر با قابلیت انتخاب رنگ و مشاهده نمای سه بعدی خودرو و نمای داخلی به صورت عکس 360 درجه تهیه و تولید شده است.
  
واقعیت افزوده خودرو

واقعیت افزوده جشنواره فیلم فجر  © 2014–2003 Kia Honar Company.
شرکت کیا هنر اقدام به تیه و تولید اپلیکیشن واقعیت افزوده تندیس جشنواره فیلم فجر نموده است.با نصب این اپلیکیشن و قرار گیری موبایل بر روی تصویر هدف شما متوانید حجم سه بعدی تندیس جشنواره را مشاهده نمایید.
  
واقعیت افزوده جشنواره فیلم فجر

واقعیت افزوده بدون مارکر  © 2014–2003 Kia Honar Company.
این سبک از واقعیت افزوده بی نیاز به مارکر میباشد و به این صورت کار میکند که با استفاده از هوش مصنوعی قادر به تشخصی سطح دیده شده در دوربین می باشد و جسم را بر روی هر سطحی قرار می دهد
  
واقعیت افزوده بدون مارکر

واقعیت افزوده دکل نفت و گاز  © 2014–2003 Kia Honar Company.
اپلیکیشن واقعیت افزوده دکل نفت و گاز مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نما و تاسیسات دکل دریایی به صورت واقعیت افزوده می باشد .
  
واقعیت افزوده دکل نفت و گاز

واقعیت افزوده پل نیایش  © 2014–2003 Kia Honar Company.
واقعیت افزوده پل نیایش مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل اپلیکیشن پل نیایش به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نمای آینده پل نیایش و عکس های 360 درجه نمای حال به صورت واقعیت افزوده می باشد .
  
واقعیت افزوده پل نیایش

واقعیت افزوده صنعتی کارخانه  © 2014–2003 Kia Honar Company.
اپلیکیشن واقعیت افزوده کارخانه ماکادام شرق مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل اپلیکیشن کارخانه ماکادام شرق به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نمای بیرونی و داخلی کارخانه به صورت واقعیت افزوده می باشد .
  
واقعیت افزوده صنعتی کارخانه

واقعیت افزوده ایل گلی  © 2014–2003 Kia Honar Company.
اپلیکیشن واقعیت افزوده ایل گلی و عمارت کلاه فرنکی شهر تبریز مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل اپلیکیشن ایل گلی به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نمای بیرونی و داخلی ایل گلی و عمارت کلاه فرنگی به صورت واقعیت افزوده می باشد .
  
واقعیت افزوده ایل گلی

واقعیت افزوده پل لالی  © 2014–2003 Kia Honar Company.
واقعیت افزوده پل لالی لایه دیجیتالی هوشمندی می باشد که از زاویه دوربین موبایل و یا تبلت روی دید کاربر قرار می گیرد و به این طریق واقعی شبیه سازی می شود. نمونه اپلیکیشن مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل اپلیکیشن پل لالی برای شرکت منابع آب و نیروی ایران به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله پل لالی و دریاچه سد گتوند و تپوگرافی منطقه به صورت واقعیت افزوده می باشد .
  
واقعیت افزوده پل لالی

12

 

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2019–2003 Kia Honar Company.