عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 
پروژه های واقعیت افزوده


واقعیت افزوده شرکت پوسان  © 2014–2003 Kia Honar Company.
واقعیت افزوده شرکت پوسان لایه دیجیتالی هوشمندی می باشد که از زائیه دوربین موبایل و یا تبلت روی دید کاربر قرار می گیرد و به این طریق واقعی شبیه سازی می شود.
اولین تجربه شرکت کیاهنر در زمینه واقعیت افزوده می باشد اپلیکیشن مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل اپلیکیشن برای شرکت پوسان به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نمای بیرونی کارخانه به صورت واقعیت افزوده و نماهای 360 درجه به صورت واقعیت افزوده می باشد .
این اپلیکیشن بر روی هر دو پلتفرم iOS و Android عرضه گردیده است و قابل دانلود و نصب می باشد. جهت استفاده از امکان واقعیت افزوده تعبیه شده در اپلیکیشن لازم است که تصاویر هدف مورد نیاز که در ذیل جهت دانلود قرارد داده شده اند توسط کاربر دریافت شوند.
سامانه هوشمند سه‌بعدی AR یکي از جديدترين فناوری‌های قابل‌استفاده بر روي تلفن‌های هوشمند و تبلت ها می‌باشد كه با تلفيق نماي واقعي با عناصر تصويري مجازي دنياي جديدي را به روي شما می‌گشاید.
ین سامانه يك نماي فيزيكي زنده و در تعامل با كاربر است كه عناصري مجازي را پيرامون دنياي واقعي افراد اضافه ميكند، اين عناصر بر اساس توليد رایانه‌ای و از طريق دريافت و پردازش تصاوير دريافتي از دوربين تلفن‌های هوشمند و موقعيت جغرافيايي ايجاد می‌شوند.

مشاهده پروژه های جدیدتر
دریافت اپلیکیشن برای موبایل ها و تبلت های با سیستم عامل اندروید
دریافت اپلیکیشن برای موبایل ها و تبلت های با سیستم عامل iOS
دانلود تصویر هدف ( مارکر)
کلمات کلیدی: واقعيت افزوده، واقعيت افزوده کارخانه، دانلود واقعيت افزوده، واقعيت افزوده موبايل، اموزش واقعيت افزوده، واقعيت افزوده کيا هنر، واقعيت افزوده شرکت پوسان، واقعيت افزوده ايران، واقعيت افزوده خليج فارس، معرفي واقعيت افزوده، Augmented Reality، Augmented Reality pdf، amig Augmented Reality، download Augmented Reality، Augmented Reality 360 kia، واقعيت افزوده تبلت، واقعيت افزوده معماري، دانلود واقعيت افزوده شرکت پوسان، واقعيت افزوده موبايل شرکت پوسان، اموزش واقعيت افزوده شرکت پوسان، معرفي واقعيت افزوده شرکت پوسان، واقعيت افزوده تبلت شرکت پوسان

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2014–2003 Kia Honar Company.