عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 
پروژه های واقعیت افزوده


واقعیت افزوده پل لالی  © 2014–2003 Kia Honar Company.

واقعیت افزوده پل لالی لایه دیجیتالی هوشمندی می باشد که از زاویه دوربین موبایل و یا تبلت روی دید کاربر قرار می گیرد و به این طریق واقعی شبیه سازی می شود.
نمونه اپلیکیشن مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت کیا هنر در قالب موبایل اپلیکیشن پل لالی برای شرکت منابع آب و نیروی ایران به صورت رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله پل لالی و دریاچه سد گتوند و تپوگرافی منطقه به صورت واقعیت افزوده می باشد .
از دیگر قابلیت های دیگر این واقعیت افزوده، نمایش فیلم مستند پل لالی به صورت واقعیت افزوده می باشد.
این اپلیکیشن بر روی هر دو پلتفرم iOS و Android عرضه گردیده است و قابل دانلود و نصب می باشد. جهت استفاده از امکان واقعیت افزوده تعبیه شده در اپلیکیشن لازم است که تصاویر هدف مورد نیاز که در ذیل جهت دانلود قرارد داده شده اند توسط کاربر دریافت شوند.
سامانه هوشمند سه‌بعدی AR یکي از جديدترين فناوری‌های قابل‌استفاده بر روي تلفن‌های هوشمند و تبلت ها می‌باشد كه با تلفيق نماي واقعي با عناصر تصويري مجازي دنياي جديدي را به روي شما می‌گشاید.
این سامانه يك نماي فيزيكي زنده و در تعامل با كاربر است كه عناصري مجازي را پيرامون دنياي واقعي افراد اضافه ميكند، اين عناصر بر اساس توليد رایانه‌ای و از طريق دريافت و پردازش تصاوير دريافتي از دوربين تلفن‌های هوشمند و موقعيت جغرافيايي ايجاد می‌شوند.
دریافت اپلیکیشن برای موبایل ها و تبلت های با سیستم عامل اندروید
دریافت اپلیکیشن برای موبایل ها و تبلت های با سیستم عامل iOS
دانلود تصویر هدف ( مارکر)
کلمات کلیدی: واقعيت افزوده، واقعيت افزوده پل لالي، دانلود واقعيت افزوده، واقعيت افزوده موبايل، اموزش واقعيت افزوده، دانلود واقعيت افزوده کيا هنر، واقعيت افزوده پل لالي، واقعيت افزوده ايران، واقعيت افزوده خليج فارس، معرفي واقعيت افزوده، Augmented Reality، Augmented Reality pdf، amig Augmented Reality، download Augmented Reality، Augmented Reality 360 kia، واقعيت افزوده تبلت، واقعيت افزوده معماري، دانلود واقعيت افزوده پل لالي، واقعيت افزوده موبايل پل لالي، اموزش واقعيت افزوده پل لالي، معرفي واقعيت افزوده پل لالي، واقعيت افزوده تبلت پل لالي

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2019–2003 Kia Honar Company.