عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 
فیلم 360 درجه، ویدئو پانوراما


فیلم 360 درجه موسیقی، ویدئو پانوراما  © 2014–2003 Kia Honar Company.
اجرای موزیسین حکیم لودین در ایران و تهیه وتولید فیلم 360 درجه ( ویدئو پانوراما) از اجرای این هنرمند در استودیو سورنا توسط شرکت کیا هنر.
کاربران گرامی با حرکت موس به اطراف می توانند تمام زوایای فیلم 360 درجه را مشاهده نمایند و یا با اجرای بر روی اسمارت فن خود می توانند از هدست های واقعیت مجازی استفاده نمایند.
-----------------------------
بیوگرافی حکیم لودین
حکیم لودین متولد سال 1332 خورشیدی در شهر کابل است. وی پس از فراغت از دوره تعلیمات عالی از لیسه عالی امانی به مصرف شخصی والدین اش * به کشور جرمنی رفت تا به تحصیلاتش در رشتهء دلخواهش بپردازد. وی در آوان نوجوانی ضرب نوازی را با آموختن اساسات طبله از ماما لالی برادرِ مادرِ استادِ بزرگ سرآهنگ فرا گرفت.

حکیم لودین نوازنده آلات ضربی موسیقی مُدرن برای بار نخست حرفه اش را با کار با یک مرکز تربیه آرکسترِ کلاسیک در اکادمی هنرهای زیبای - مخصوص موسیقی - Karlsruhe در جرمنی آغاز نمود. پس از اخذ دیپلوم تحصیلی اش در رشته آلات ضربی Afro- Brazilian با چندین گروپ هنریِ رو به رشد همکاری نمود و در همین دوره آغاز به ساخت و کمپوز پاره های موسیقی برای تیاتر های برجسته و شناخته شده جرمنی نمود. علاوه بر آن وی با احداث مراکز تربیه دانش آموزان در رشته های آلات ضربی موسیقی، به هنرنمایی در برخی برنامه های تلویزیونی در جرمنی پرداخت. وی هنرمندان شناخته شده و به شهرت رسیدهء جاز چون جونز هیلبرگ Jonas Hellborg ، تیری بوزیو Terry Bozzio ، الکس اکونا Alex Acuna و لویی کونت Luis Conte را در کنسرتهایشان همراهی نموده است. حکیم لودین چندین بار به عنوان گرداننده سمینار جهانی جاز و آلات ضربی در اکادمی موسیقی Bayerische در جرمنی برگزیده شده است. وی مولف سه کتاب دستورالعمل اجرای انواع کانگه ها و دیگر آلات ضربی در موسیقی میباشد. فرا گیری این سه کتاب بصورت تیوری های متودیک قبول شده برای تازه کاران عرصه ضرب نوازی خیلی مفید است و همواره توصیه میشود. حکیم لودین در جریان فعالیت های هنری اش چندین بار به هندوستان سفر نمود و از چندین مرجع علمی موسیقی اسناد عالی و لقب استادی را در رشته ضرب نوازی از اساتید و آگاهان این رشته بدست آورد. هکذا وی پس از چندین سال آموزش و پرورش در مکاتب و مراجع عالی علمی در جرمنی، به درجه پروفسور رشته موسیقی، ارتقاع نمود.
منبع: http://www.farda.org/articles/z_afzali/h_ludin.htm
--------------------------------------------------------

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2019–2003 Kia Honar Company.