عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 


هدست آکیولس ریفت    1393/09/12
شرکت کیا هنر، یک گروه فعال در زمینه‌ی تولید ویدئوهای 360 درجه در ایران و به عنوان چهارمین کمپانی در زمینه فیلم 360 درجه کامل در دنیا توانست نرم افزار اختصاصی فیلم 360 خود را با هدست آکیولس ریفت هماهنگ کرده و بازار عرضه نماید.
این ویدئوی 360 درجه‌ی سه‌بعدی، فیلمی است که بسیاری از کاربران آکیولس ریفت از دیدن آن لذت خواهند برد. برای لذت بردن از این ویدئو و قرار گرفتن در محیط واقعی باید یکی از هدست‌های آکیولس ریفت را در اختیار داشته باشید.
شرکت کیا هنر با وارد کردن چند دستگاه از این هدست ها می تواند در کنار پروژه های فیلم 360 درجه ، ویدئو پانوراما این امکان را نیز در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار دهد.
آکیولس ریفت یک هدست واقعیت مجازی است که توسط شرکت نوپای آکیولس تولید شده است. این هدست قابلیت پخش ویدئوهای پانوراما ( فیلم 360 درجه) به صورت چرخشی و بسیاری از کاربردها را در زمینه‌ی واقعی مجازی دارا است که از زمان عرضه‌ی آن، بسیاری از این کاربردها مورد کنکاش واقع شده‌اند.
این سامانه قابلیت دنبال کردن حرکات کاربر به صورت ۳۶۰ درجه را در فیلم 360 درجه ، ویدئو پانوراما دارست و اجازه می دهد دوربین مجزای Rift وضعیت حرکتی پشت سر آن را همانند قسمت جلوییش دنبال نموده و با این تفاسیر دیگر کاربر نگرانی خاصی در رابطه با جابه جایی های خود و خارج شدن از محدوده ی مرتبط به هدست نخواهد داشت.
هدف شرکت کیا هنر از تولید این سامانه با کمک oculus بر این بوده است که بهره گیری از تکنولوژی واقعیت مجازی مخصوصا فیلم 360 درجه (ویدئو پانوراما) تا حد ممکن پیش از ارائه ی محصول نهایی به کاربران ساده تر و کم دردسر تر شود. با استفاده از این سامانه هوشمند کاربران تجربه ای از حضور پایدار در یک دنیای حاصل از واقعیت مجازی را به دست می آورند.
هدست آکیولس ریفت
آرشیو کل اخبار

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2019–2003 Kia Honar Company.