عکاسی پانوراما، تور مجازی، ویدئو پانوراما، فیلم 360 درجه ، عکاسی 360 درجه

 

English Site

 


شرکت واقعیت افزوده، واقعیت افزوده کیا هنر    1395/03/03
شرکت واقعیت افزوده کیا هنر با داشتن بیش از 15 سال تجربه، عهده دار سیاستگذاری صنعت تکنولوژی های پیشرفته، اعم ازسامانه های واقعیت افزورده، سیستم های تعاملی، هلوگرافی، سیستم های GIS هوشمند، فیلم برداری و عکس برداری 360 درجه و ... بوده است.
این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب و مجهز بودن به آخرین گجت ها و ابزار تکنولوژی روز دنیا یکی از اولین و موفق ترین شرکت های پیشگام تکنولوژی های تعاملی در ایران به حساب می آید. با پیشرفت دانش و فناوری صنعت سیستم ها و سامانه های هوشمند، جایگاه این دست از فعالیت ها نیز ارتقاء یافته است. از این رو سیاست های تحقیق و توسعه، به روز رسانی، فرهنگ سازی، طراحی، ساخت، اجرا و بومی سازی این تکنولوژی ها در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
شرکت واقعیت افزوده کیا هنر با تفویض اختیار به بخش های متخصص، ضمن نظارت عالی بر فعالیت آنها، اقدام موثر در زمینه فراهم آوری بهترین عملکرد، به انجام رسانده است. همچنین با تامین تجهیزات مورد نیاز توسعه و رشد، در راستای بروز رسانی دانش و فناوری در زمینه تکنولوژی های هوشمند و سامانه های تعاملی و با اعتماد به متخصصان و کارکنان ایرانی گام بلندی دراین راستا برداشته است.
شرکت واقعیت افزوده کیا هنر مجموعه ای سازمان یافته از واحدهای فنی و تخصصی می باشد که با در اختیار داشتن بخش عمده بازار سامانه واقعیت افزوده، سیستم های تعاملی و تصویر برداری 360 درجه در ایران و اجرای بیش از 200 پروژه مانند: گلوبال پترو تک کیش، شرکت سروک، شرکت هیربد، شرکت پترو نیرو صبا، اطلس گردشگری کرمانشاه، نمک آبرود، اطلس موزه ها و کاخ موزه های ایران، اطلس امام زادگان و بقاء متبرکه استان البرز، پرتال تصویری شرکت آب و نیرو، پرتال تصویری منطقه گازی پارس جنوبی، واقعیت افزوده سد کارون 4، واقعیت افزوده شرکت سایپا و ده ها ارگان و سازمان دیگر خود را به عنوان شرکت پیشرو و مادر تخصصی در زمینه اجرای این مهم معرفی می کند.

شرکت واقعیت افزوده کیاهنر
شرکت واقعیت افزوده، واقعیت افزوده کیا هنر
آرشیو کل اخبار

 

 

Contact: 09122340915-09381004777       ::       E-mail: info@360kia.com           ::           Location: Tehran, Iran

 

 

Copyright ©   2014–2003 Kia Honar Company.